English

Reference

Terri Ann Minter, Las Vegas, Nevada

I have visited escape rooms in different countries and this one is definitely one of the best. The puzzles were original and inventive, we were entertained the whole time. We have not succeeded in finding out way out, but we were having a great fun the entire hour. Thank you for your creativity and top notch experience. We highly recommend!

Terri Ann Minter, Las Vegas, Nevada

Jan Čížek

Escape games mě poslední doboou zaujaly a tahle patří bezesporu k těm nejlepším. Líbila se mi atmosféra místnosti, propracovaný příběh, nutnost spolupráce týmu i úkoly, které dají zabrat. V neposlední řadě oceňuji i velmi milou obsluhu. Můžu jen doporučit.

Jan Čížek, Brno

Jiří Schwarzer a Jitka Kolomazníková, Praha

Báječný zážitek, ve hře vás prodchne historie i napětí. Čekejte nečekané, hledejte nehledané. Pokud chcete uspět musíte mít hlavu opravdu otevřenou, ale o to sladší je pak pocit výhry. Nejde to popsat slovy, musíte vyzkoušet. Byli jsme naprosto spokojeni a nadšeni.

Jiří Schwarzer a Jitka Kolomazníková, Praha

Sylva Turinská

Děkujeme moc za skvělý zážitek! Byli jsme vtaženi do děje a všichni jsme se celou dobu neskutečně bavili. Bonusem byla moc milá obsluha, kterou evidentně práce těší. Doporučujeme všem, kdo se chce pobavit a zároveň rozlousknout nejeden oříšek.

Sylva Turinská, Velké Popovice

Tomáš Kovanda

Poukaz na hru jsme dostali jako dárek a moc jsme netušili, do čeho jdeme. Byli jsme velmi mile překvapeni a každý splněný úkol nás povzbudil k dalšímu řešení. Zaplatili jsme asi nováčkovskou daň a nestihli všechny úkoly, ale přesto (nebo možná právě proto) jsme se skvěle bavili. Díky!

Tomáš Kovanda, Praha

Vojtěch Nedvěd, Praha

Skvělá únikovka! :) Dobře propracované úkoly, co neomrzí. Nic stereotypního. Železniční motiv je skvělým zpestřením oproti ostatním únikovkám, které na můj vkus mají dost často podobné téma. Určitě doporučuju návštěvu!

Vojtěch Nedvěd, Praha